Polub nas na
facebooku!
KLIKNIJ!
aby przejść do sklepu
www.store.propox.com
Praca / Praktyki

Bazę naukową firmy PROPOX stanowią absolwenci i pracownicy Politechniki Gdańskiej. Każdy z naszych konstruktorów jest pasjonatem w swojej dziedzinie, pozwala nam to realizować nawet bardzo złożone projekty. Każdy z nas lubi swoją pracę, która nie tylko pozwala nam się rozwijać, ale i daje wiele satysfakcji.


PRACA

Oferujemy ciekawą i rozwojową pracę w kierunku: elektronika, informatyka, automatyka przemysłowa i zarządzanie. Doceniamy pomysłowość i zaangażowanie naszych pracowników. Poszukujemy ludzi zainteresowanych nowymi technologiami, komunikatywnych i elastycznych, dla których praca w zespole to miłe wyzwanie. Doświadczenie zawodowe jest dla nas ważnym kryterium rekrutacyjnym, ale dużą wagę przywiązujemy też do predyspozycji osobowościowych i potencjału rozwojowego kandydatów.


PRAKTYKI  STUDENCKIE

Zapraszamy wszystkich chętnych i ambitnych studentów elektroniki,  telekomunikacji oraz kierunków pokrewnych do odbycia praktyk w naszej firmie. Pozwolą wam one na szersze poznanie świata elektroniki i zagadnień z nim związanych.
Przyszłym inżynierom pomagamy rozpocząć karierę zawodową umożliwiając zdobycie niezbędnego doświadczenia, z którego później będą mogli korzystać, w pracy zawodowej. Szukamy ludzi młodych i pomysłowych, ceniących sobie pracę w zespole. Zapewniamy indywidualny program praktyk w zależności od preferencji.
Propox Sp. z o.o.
ul. Cytrynowa 4
80-209 Chwaszczyno
Telefon: 58 712 80 58
Fax: 58 712 80 59
E-mail: shop@propox.com
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store © PROPOX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.