Polub nas na
facebooku!
KLIKNIJ!
aby przejść do sklepu
www.store.propox.com
Projektowanie urządzeń elektronicznych
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniliśmy firmom zewnętrznym usługi świadczone przez nasze biuro projektowe. Nasi konstruktorzy opracują dla Państwa projekt urządzenia zgodnie z powierzoną specyfikacją lub spełniający zadaną funkcjonalność. W celu zapewnienia idealnej współpracy manager projektu dopełni wszelkich starań by proces projektowy przebiegał jak najefektywniej, a każdy etap został przedstawiony do Państwa akceptacji.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, naszą bazę naukową stanowią absolwenci i pracownicy Politechniki Gdańskiej. Każdy z naszych konstruktorów jest pasjonatem w swojej dziedzinie, pozwala nam to realizować nawet bardzo złożone projekty z zakresu: elektroniki analogowej, cyfrowej, systemów telekomunikacyjnych, układów mikroprocesorowych i automatyki przemysłowej. Każdy projekt powstaje pod nadzorem działu informatyki, gdzie programiści optymalizują dopasowanie sprzętu do równolegle powstającego firmware`u.

Dzięki wykorzystaniu systemu zarządzania jakością oprogramowania SQA (Software Quality Assurance) i prowadzeniu rzetelnej dokumentacji, aktualizowanej dynamicznie wraz z rozwojem oprogramowania (SVN/CVS) nasz oprogramowanie jest: użyteczne i efektywne. Wysoki poziom niezawodności, przenośność algorytmów i rozwiązań oraz zapewnienie testowalności stanowią bardzo ważny atut naszego oprogramowania, każdy "milestone" w oprogramowaniu jest konsultowany z Państwem, dzięki czemu można wprowadzić modyfikacje w algorytmach i intefejsach uzytkownika HIL (Human Interface Layer) na każdym etapie tworzenia oprogramowania.

Nasze motto "Many Ideas One Solution" motywuje nas do ciągłego podążania za najnowszymi dostępnymi rozwiązaniami pojawiającymi się na rynku. Nasza firma ściśle współpracuje z większymi producentami układów scalonych: STM, Silicon Labs, National Semiconductor, Microchip, pozwala to nam na weryfikację i sprawdzenie nowych układów przed zastosowaniem w gotowych urządzeniach. Zdobyta w ten sposób wiedza gwarantuje, że nasze projekty, na podstawie których produkowane będą Państwa urządzenia, zapewnią funkcjonalność i atrakcyjność na rynku w długim okresie czasu.

Propox jest firmą wszechstronną, zapewnimy Państwu oprogramowanie, sprzęt, bądź też gotowe, kompletne urządzenie w obudowie, wraz z instrukcją obsługi oraz instrukcjami serwisowymi. Możemy również zapewnić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Państwa urządzeń. Fazę projektową kończymy wykonaniem prototypu, który montowany jest w naszym zakładzie, na tym etapie wykonywane są ostatnie poprawki związane z przygotowaniem urządzenia do produkcji seryjnej. Produktem finalnym jest więc gotowe urządzenie, które wraz z oprogramowaniem i dokumentacją przekazywane jest do Państwa akceptacji. Zintegrowanie tych wszystkich czynności w jednym procesie powoduje, że czas "Time to Market" zostaje skrócony do minimum.

Doświadczenia zdobywane w przygotowywaniu procesów produkcyjnych, oraz zarządzanie produkcją w własnym zakładzie zapewniają naszym projektom bardzo ważna cechę - nie tylko są najtańszymi z możliwych do wykonania, ale również są kompatybilne z procesami produkcyjnymi obowiązującymi na rynku. Dzięki podejściu które stosujemy przy projektowaniu, nasze rozwiązania są łatwe do wdrożenia w przypadku produkcji wielkoseryjnej . Po pełnej akceptacji prototypu produkcja może być wykonana w naszym zakładzie zgodnie z normami IPC, lub przez firmy zewnętrzne zajmujące się montażem kontraktowym, gdyż do każdego projektu dołączamy szczegółową dokumentacje technologiczną.

Dokumentację wymaganą do stworzenia oprogramowania akceptujemy w formach:
  ●   Gotowa specyfikacja opisująca: zadania, procesy, wymogi środowiskowe, interfejs HID,
       kompletne algorytmy- do naszego zadania należy kodowanie;
  ●   Opis funkcjonalny aplikacji (grupa stanów i mechanizmów działania)- do naszego zadania
       należy stworzenie specyfiacji i kodowanie;
  ●   Tworzenie opisu funkcjonalnego przez klienta wraz z naszym konsultantem,
       następnie tworzenie specyfikacji i kodowanie;

Ze względu na indywidualną charakterystykę każdego projektu do oferty cenowej podchodzimy indywidualnie.
Propox Sp. z o.o.
ul. Cytrynowa 4
80-209 Chwaszczyno
Telefon: 58 712 80 58
Fax: 58 712 80 59
E-mail: shop@propox.com
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store © PROPOX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.