Polub nas na
facebooku!
KLIKNIJ!
aby przejść do sklepu
www.store.propox.com
Usługi logistyczne
Od 2003 roku wspomagamy naszych klientów w kompletacji elementów elektronicznych na potrzeby produkcji, w chwili obecnej jesteśmy w stanie zapewnić 100% zaplecze podzespołów dla powierzonych nam zleceń. Z naszego doświadczenia wynika, że o cenie wyrobu w ok. 70% decyduje cena elementów elektronicznych, dlatego szczególny nacisk kładziemy na hurtowe dostawy bezpośrednio od producentów. Ponieważ większość elementów pochodzi z naszego magazynu, firmy, korzystające z naszych usług, zyskują na okresie "time to market" powierzonego nam produktu. Dodatkowym atutem powyższego podejścia jest redukcja ceny produktu finalnego, bo koszty transportu i logistyki ponoszone są przez naszą firmę.

Nasze zaangażowanie w poprawę współpracy z partnerami handlowymi zaowocowało stworzeniem strategicznego portfolio, które stanowią uważnie wyselekcjonowani partnerzy i właśnie dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zdobyć dla Państwa większość produkowanych obecnie, jak i egzystujących na rynku elementów. Nasza wiedza z zakresu znajomości rynku elementów i podzespołów elektronicznych daje nam silną pozycję na rynku i właśnie dzięki temu firma PROPOX zawsze może wywiązać się ze złożonej Państwu obietnicy "Many Ideas One Solution".

"Super promocja" czy też "Specjalna oferta" te slogany nie dotyczą naszego działu kompletacji elementów. W trosce o Państwa rozwój dbamy, aby każdy element posiadał cenę jak najkorzystniejszą do osiągnięcia. Negocjujemy każdy zakup i dokładnie rozważamy każdą transakcję. Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra dba nie tylko o bieżące zakupy elementów elektronicznych, ale również adekwatny i wymagany stan magazynu buforowego.
Propox Sp. z o.o.
ul. Cytrynowa 4
80-209 Chwaszczyno
Telefon: 58 712 80 58
Fax: 58 712 80 59
E-mail: shop@propox.com
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store © PROPOX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.